Shape LineLineLineLineLine Generated with Avocode. Line 3Line 3Line 3
Terug OAS Archeologie

Contact OAS Archeologie

Adviserend archeoloog Erfgoed Zeeland

Dhr. K.J.R. Kerckhaert
Senior KNA-archeoloog
T 0113 249 715
M 06 24 97 96 71
kjr.kerckhaert@erfgoedzeeland.nl
adviesarcheologie@erfgoedzeeland.nl

Dhr. M. van de Glind
Senior KNA-archeoloog

T 0118 670 605
M 06 15268966
m.vande.glind@erfgoedzeeland.nl
adviesarcheologie@erfgoedzeeland.nl

Gemeente Borsele

Mw. A.I. Elling
Projectleider/beleidsmedewerker ruimtelijke ordening
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 14 0113
aielling@borsele.nl

Gemeente Goes

Dhr. A.S. Dorleijn
beleidsmedewerker archeologie
Afdeling Vergunningen en Handhaving
T 14 0113 (donderdags)
a.dorleijn@goes.nl

Gemeente Kapelle

Dhr. P. Vogel
Beleidsmedewerker Leefomgeving
Afdeling Beleid
T 14 0113
p.vogel@kapelle.nl

Gemeente Reimerswaal

Mw. J.C. Heiboer
Beleidsmedewerker archeologie 
Afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling
T 14 0113
c.heiboer@reimerswaal.nl

Gemeente Noord-Beveland

Mw. I.M. van Hoorn-de Lange
Projectleider ruimtelijke ordening, economie en recreatie
T 14 0113
m.van.hoorn@noord-beveland.nl

Gemeente Tholen

Mw. N. Tiernego
Senior beleidsmedewerker ruimtelijke zaken
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 14 0166
Tiernego.N@tholen.nl

Kan ik je verder helpen?

Als archeoloog van het OAS houd ik mij bezig met beleidsadvisering, publieksgerichte activiteiten en andere werkzaamheden op het gebied van de gemeentelijke archeologie. Mocht je vragen hebben, dan beantwoord ik ze graag voor je!

Karel-Jan Kerckhaert, adviseur archeologie Mail Stuur me een mail Of bel me: +31 (0)113 249 715 / +31 (0)6 20 43 64 77
Fijn dat je er bent!
Wij maken op onze website gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor analyse van deze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Klik op 'Akkoord' als je akkoord gaat met het plaatsen van alle cookies. Bij het afspelen van video's en voor social linkbuilding naar deze website worden ook tracking cookies geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op 'Aanpassen' voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies onze website plaatst.
Wij maken op onze website gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor analyse van deze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Klik op 'Akkoord' als je akkoord gaat met het plaatsen van alle cookies. Bij het afspelen van video's en voor social linkbuilding naar deze website worden ook tracking cookies geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op 'Aanpassen' voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies onze website plaatst.