Shape wave Generated with Avocode. Group 3LineLineLineLineLineLine Generated with Avocode. Group 9Line 3Line 3Line 3Line 3
OAS Archeologie

Contact OAS Archeologie

Adviserend archeoloog Erfgoed Zeeland

Dhr. K.J.R. Kerckhaert
T 0113 249 715
M 06 24 97 96 71
k.kerckhaert@goes.nl
kjr.kerckhaert@erfgoedzeeland.nl

Gemeente Borsele

Mw. A.I. Elling
Beleidsmedewerker ruimtelijke ordening
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 14 0113
aielling@borsele.nl

Gemeente Goes

Dhr. A.S. Dorleijn
Medewerker archeologie
Afdeling Vergunningen en Handhaving
T 14 0113 (donderdags)
a.dorleijn@goes.nl

Gemeente Kapelle

Dhr. P. Vogel
Beleidsmedewerker VROM
Afdeling Beleid
T 14 0113
p.vogel@kapelle.nl

Gemeente Reimerswaal

Mw. C. Sinke
Beleidsmedewerker economische zaken
T 14 0113
c.sinke@reimerswaal.nl

Gemeente Noord-Beveland

Mw. I.M. van Hoorn-de Lange
Projectleider ruimtelijke ordening, economie en recreatie
T 14 0113
m.van.hoorn@noord-beveland.nl

Gemeente Tholen

Mw. N. Tiernego
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 14 0166
Tiernego.N@tholen.nl

Kan ik je verder helpen?

Als archeoloog van het OAS houd ik mij bezig met beleidsadvisering, publieksgerichte activiteiten en andere werkzaamheden op het gebied van de gemeentelijke archeologie. Mocht je vragen hebben, dan beantwoord ik ze graag voor je!

Karel-Jan Kerckhaert, adviseur archeologie Stuur me een mail Of bel me: +31 (0)113 249 715 / +31 (0)6 20 43 64 77